Obóz wspinaczkowy CERRO Maroko www.cerro.eu

 

Poczytaj jak może wyglądać Twoja przygoda z Marokiem.

Pojedź z nami na obóz wspinaczkowy do tego fascynującego kraju.

 

Wysiadając wieczorem z samolotu na lotnisku, zaczyna oblewać mnie przyjemne ciepło letniego powietrza. To wrażenie towarzyszy mi zawsze, gdy tylko postawię pierwsze kroki na marokańskiej czerwonej ziemi. Zwłaszcza, gdy ma to miejsce w okresie od późnej jesieni, aż po wczesną wiosnę.

W późniejszym okresie, skojarzenia z letnimi wieczorami spędzanymi w krakowskich piwnych ogródkach, może zmienić się w spotkanie ze ścianą gorąca, trudną do przyjęcia w pierwszym momencie. Pewnie dlatego, Maroko jako cel wyjazdów i obozów wspinaczkowych obieram, gdy w Polsce jest zimno deszczowo a czasem spadnie też śnieg. Niektóre, miejskie legendy mówią, że później też się da, jednak nigdy nie miałem na tyle psychy, aby to sprawdzić, bo aż tak bardzo ciepła nie lubię.

Być może zastanawiacie się, dlaczego ciągle tam jeżdżę i czy mi się tam nie nudzi. Otóż, ten kraj odkąd pamiętam mnie fascynuje. Zacząłem go poznawać już ponad dziesięciu lat temu, jakoś nigdy mi się nie zaczął nudzić. Dla mnie Maroko mnie to pozytywni ludzie, lokalna kultura, piękno zmieniających się barwnych krajobrazów i doskonała kuchnia.


Jest to miejsce, które wielokrotnie potrafi zaskoczyć nawet dobrze przygotowanego podróżnika i to niemal pod każdym względem. Wielkie urozmaicenie krajobrazów, dające wrażenie paru stref klimatycznych, w tym nie największym z afrykańskich krajów, urozmaica podróż i nie męczy oka. Praktycznie w ciągu jednego dnia jazdy samochodem, jadąc z północy na południe, jesteście w stanie zobaczyć śródziemnomorski klimat i zielone wzgórza gór Riff, następnie ośnieżone szczyty Atlasu, pustynne i surowe wąwozy Todra i Dades oraz wydmy Sahary Zachodniej.

 

 

 Obóz wspinaczkowy CERRO Maroko kuchnia www.cerro.eu

 

Kuchnia Maroka  aromat, kolor i smak

 

Fascynujące krajobrazy, kultura i sztuka

 

Obóz wspinaczkowy CERRO Maroko klimaty www.cerro.eu

 

Obóz wspinaczkowy CERRO Maroko wspinanie www.cerro.eu

Urozmaicone drogi wspinaczkowe dla każdego

 

Przydatne informacje

 

Obóz wspinaczkowy CERRO Maroko patenty www.cerro.eu

 

 

Szkoła Wspinania Cerro Kursy skałkowe, wyjazdy, szkolenia i obozy wspinaczkowe. Szkolimy na Jurze pod Krakowem (dolinki Podkrakowskie: Kobylańska, Bolechowicka, Będkowska, Ostańce Jerzmanowicke), na Jurze Północnej i Środkowej oraz za granicą Polski (Maroko, Tajlandia, Hiszpania, Włochy, Grecja, Chorwacja,Turcja). Uczymy wspinania na kursach wspinaczkowych pełnych na Jurze i w Sokolikach.  Szkolimy na kursach po drogach ubezpieczonych i na własnej protekcji, uczymy wspinania wielowyciągowego w górach typu skalnego. Stosujemy atestowany sprzęt i sprawdzone programy szkoleniowe z rekomendacją Polskiego Związku Alpinizmu. Dbamy o Wasze bezpieczeństwo i jakość szkolenia. Przywiązujemy uwagę do czytelnego i merytorycznego przekazu wiedzy. Wspinanie to nasze życie, szkolenie to ogromna pasja, uwielbiamy się tym dzielić. Sprawdź nas i zapisz się na nasz kurs wspinaczkowy! 

Masz masz pytania, wątpliwości lub coś jest dla Ciebie niejasne?

Odwiedź dział FAQ lub skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy:e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

tel.: +48 501 937 021 Paweł

 

       
       
       
       

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna