Treningi wspinaczkowe na sztucznej ścianie wspinaczkowej.

Chcesz poznać tajniki wspinania się po górach i pionowych skałach? A może szukasz nietypowego, lecz efektywnego sposobu na trening ogólnorozwojowy? Poznaj ofertę szkoły Cerro! Nasze treningi na ściance wspinaczkowej to doskonały wybór zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze wspinaniem się, jak i dla weteranów, którzy chcą przećwiczyć posiadane umiejętności.

Treningi wspinaczkowe dopasowane do Twoich potrzeb

W naszych zajęciach możesz wziąć udział niezależnie od poziomu sprawności fizycznej oraz posiadanych umiejętności. Aby trening wspinaczkowy na sztucznej ściance był satysfakcjonujący, uczestnicy są podzieleni na trzy sekcje:

Każda z nich oferuje indywidualny dobór programów oraz wyzwań — dzięki temu niezależnie od Twoich dotychczasowych doświadczeń możesz rozwijać sprawność fizyczną oraz poznawać nowe techniki.

Cerro – trening na ściance wspinaczkowej prowadzony z pasją

W naszej szkole wspinania spotkania odbywają się w kameralnych grupach dla maksymalnie 6 osób. Mamy duży wybór dostępnych terminów – pracujemy również w godzinach porannych. Klientom oferujemy atrakcyjne promocje na kursy i obozy wspinaczkowe w terenie. Treningi wspinaczkowe na ściance mają atrakcyjne ceny:

  • 4 zajęcia w miesiącu (1 raz w tygodniu) = 90 zł + wejściówki,
  • 8 zajęć w miesiącu (2 razy w tygodniu) = 180 zł + wejściówki,
  • 12 zajęć w miesiącu (3 razy w tygodniu) = 270 zł + wejściówki,

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych treningach na ściance wspinaczkowej, skorzystaj z naszej sekcji FAQ lub zadzwoń do nas – z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Szkoła Wspinania Cerro Kursy skałkowe, wyjazdy, szkolenia i obozy wspinaczkowe. kurs wspinaczkowy skałkowy kraków kurs wspinaczki skalnej PZA Jura Sokoliki wspinanie Warszawa Wrocław

 

 

Masz masz pytania, wątpliwości lub coś jest dla Ciebie niejasne, odwiedź dział FAQ
lub skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy:e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

tel.: +48 501 937 021 Paweł

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna