Organizując nasze kursy wspinaczkowe, często decydujemy się estetyką miejsca. Szukamy rejonów skałkowych spełniających odpowiednie kryteria, takie jak urozmaicenie i dostępność dróg wpinaczkowych, łatwość dojazdu oraz fajne zaplecze noclegowe.


Przede wszystkim, muszą mieć "to coś".


Chcielibyśmy, aby nasz kurs wspinaczkowy był zapamiętany nie tylko jako doskonale przeprowadzone szkolenie, spełniające najwyższe kryteria, ale również, abyście cieszyli się miejscem, w którym spędziliście Wasz wolny czas.


Zależy nam na tym, gdyż podnosi to walory naszych szkoleń, co jest dla nas bardzo ważne.


Poczytajcie o miejscach, gdzie szkolimy. Być może znajdziecie tu przydatne wiadomości, które będziecie mogli wykorzystać w przyszłości a może z nami pojedziecie na taki wyjazd w jedno z tych miejsc?

 

Obóz wspinaczkowy CERRO Maroko Zrób kurs wspinaczkowy w Maroko

 

Italia, wspaniały kraj, idealny do uprawiania wspinaczki skałkowej pod każdym względem. Wybierz się z nami na kurs wspinaczkowy do Włoch

 

W powyższych artykułach opisujemy nasze wrażenia, związane z danymi miejscami. Tak jak je odczuliśmy.

Znajdziecie tu również praktyczne informacje dotyczące wspinania w rejonie, dostępności do skał czy charakteru dróg wspinaczkowych.
Możecie poczytać tu o kwestiach logistycznych, w jaki sposób najlepiej dojechać, gdzie się zatrzymać i gdzie dobrze zjeść.


Przeczytacie również o sposobach spędzenia wolnego czasu w dzień restowy, tak aby Wasz wyjazd wspinaczkowy był pełniejszy.


Przeczytajcie nasze zapiski z obozów wspinaczkowych.


A może odwiedziliście już te miejsca?
Podzielcie się z nami Waszymi wrażeniami.

 

 

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna