Cieszymy się, gdy możecie się podzielić Waszmi wrażeniami ze światem i piszecie o naszych kursach wspinaczkowych oraz obozach wspinaczkowych organizowanych przez Szkołę Wspinania Cerro.

To dla nas bardzo ważne.

Każda opinia jest cenna.

Te pozytywne wiele mówią o nas.
O naszym sposobie pracy. O tym jak podchodzimy do naszych podopiecznych i jak szkolimy.

Te negatywne sprawiają, że nie osiadamy na laurach i ciągle pracujemy, aby szkolenie w naszym wykonaniu było na najwyższym poziomie.

W trosce o Wasze bezpieczeństwo i Waszą frajdę ze wspinania w skałach i górach.

Po szkoleniu, jeśli znajdziesz chwilę czasu, zostaw swoję opinię po naszym szkoleniu, obozie wspinaczkowym czy kursie skałkowym.

Wrzuć ją do sieci np. na Googla lub Fejsa.

 

Wasza opinia o naszym szkoleniu to dla nas bardzo ważna sprawa!

 

Opinie z google.

Bartosz Pospieszyński

Jestem świeżo po kursie indywidualnym, po ubezpieczonych drogach wielowyciągowych.
To były 4 dni mocnego wspinania i ogromnej dawki wiedzy.

Każdego popołudnia, kiedy kończyliśmy kurs, mówiłem sobie w głowie "nigdy więcej" tylko po to, żeby rano budzić się przed budzikiem, gotowy na kolejne wyzwania.

Instruktor perfekcyjnie dostosował program do warunków pogodowych i przede wszystkim idealnie dobrał poziom trudności do mojego mentala. Ciągle byłem na granicy mówienia sobie "co ja tu robię".

Po kursie nastała pustka, którą można wypełnić jedynie dalszym wspinaniem... i kolejnym kursem :)
Dzięki Paweł, wiosną widzimy się na tradzie!

Wojciech Knott

Brałem udział w dwóch kursach skałkowych organizowanych przez Szkołę Wspinania CERRO i polecam serdecznie! Kursy prowadzone w bardzo dobrej atmosferze, można się sporo nauczyć.

Jakub Anchimiuk

Bardzo dobry kurs zarówno pod względem jakości zajęć jak i zwykłego ludzkiego towarzystwa.

Paweł Warpechowski

Bardzo polecam, złapałem bakcyla, na pewno będę wracał na kolejne etapy.

Ewelina Jaworska

Miałam przyjemność wziąć udział w obozie wspinaczkowym w Todra Gorge, organizowanym przez Szkołę Cerro.

Dla mnie podwójna nowość - wyzwanie, zarówno pod względem wspinania jak i egzotyki samego miejsca.

Paweł stanął na wysokości zadania (skały też ;)), przekazując wiedzę w sposób zrozumiały i uporządkowany. Podnosząc naszą samodzielność, dbał również mocno o nasze bezpieczeństwo. Jest wymagający i zaangażowany, ale jednocześnie cierpliwy i życzliwy...
Poza tym, że jest świetnym instruktorem, jest również fajnym człowiekiem, który zaraża swoją pasją do wspinania i podróży.

Maroko w towarzystwie Pawła, to nie tylko wspinanie, ale również ciekawe miejsca, opowieści i ludzie. Będąc tam miało się wrażenie, że czas płynie wolniej, dając poczucie totalnego oderwania się i odpoczynku. Smaki, zapachy i dźwięki Maroka na długo pozostaną w pamięci, zapraszając do kolejnych odwiedzin.

Polecam z całego serca!

Paulina Galicka

Pełen profesjonalizm, jasne komunikaty,skarbnica wiedzy a przede wszystkim instruktor oaza spokoju 😁za co bardzo dziękuję 🙂

Adrian Madej

Jestem świeżo po Etapie II "na własnej protekcji i po drogach wielowyciągowych". Cała grupa jest mega zadowolona. Kurs był wymagający fizycznie i mentalnie (trad to jednak inne wspinianie), ale jednocześnie był bardzo dobrze poprowadzony, Paweł to doświadczony instruktor i przekazał nam w sprawny sposób dużo wspinaczkowej wiedzy - dzięki i do zobaczenia w skałach!

Dorota Kadłubicka

Paweł jest świetnym instruktorem, potrafi przekazać wiedzę, jest cierpliwy a bezpieczeństwo stawia na pierwszym miejscu. Polecam

Janusz Sadłoń

Właśnie odbyłem pięciodniowy kurs wspinaczki w szkole Cerro, prowadzony przez Pawła i jestem mega zadowolony.
Paweł jest gościem z charyzmą,który w świetny sposób potrafi przekazać wiedzę.
Dużo się nauczyłem i przeżyłem super przygodę chociaż pogoda nas nie rozpieszczała. Szczerze polecam.
Dzięki Paweł

Maja Kuchta

Kursy w szkole Cerro są świetnym wyborem zarówno dla osób doświadczonych, jak i tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w skałach. Paweł jest świetnym i cierpliwym instruktorem, a na dodatek bardzo pozytywnym człowiekiem, który zaraża pasją do wspinania. Podczas kursu pogoda nie zawsze nas rozpieszczała, ale mimo to nie straciliśmy ani jednego dnia. Czas płynął nieubłagalnie szybko, jak to zazwyczaj bywa w miłej atmosferze :-)

Marcin Sroka

Odbywałem 8-dniowy pełny kurs wspinaczkowy (Jura + Sokoliki) - bardzo dobra opcja dla ludzi, którzy mieli już coś do czynienia ze wspinaniem i planują w najbliższej przyszłości rozwijać się w skałach i w górach.

Paweł jako instruktor jest opanowanym gościem z, jak mi się wydaje, usystematyzowanym sposobem nauczania. Zakres przekazywanej wiedzy był wystarczający (nie był zbędny), kursanci mieli przestrzeń na robienie rzeczy na swój sposób i uczenie się na własnych błędach (spokojnie, instruktor czuwał ;)

Aleksandra Pacuska

Szczerze polecam kursy organizowane przez Cerro. Paweł jest mega zakręcony wspiaczką i będąc instruktorem chce zarażać innych swoją pasją. Ma duże doświadczenie wspinaczkowe i instruktorskie, co widać po sposobie w jaki szkoli. Ponadto Paweł jest ciekawym i zabawnym człowiekiem, więc czas spędzony na jego kursie będziesz na pewno dobrze wspominać. :) Właśnie ukończyłam kurs u Pawła i wracam do domu z dużą ilością wiedzy oraz praktyki, bananem na twarzy i małym smutkiem w sercu, że to już koniec tego kursu.

Szymon Bryniarski

Miałem przyjemność uczyć się w CERRO na podstawowym kursie wspinaczki skalnej. Paweł jest instruktorem, który w przystępny sposób potrafi przekazać ogrom wiedzy. Stawia na bezpieczeństwo kursantów przy jak największej samodzielności.
Warto również podkreślić dużą elastyczność: czas i realizacja poszczególnych punktów programu była dostosowywana do warunków atmosferycznych i potrzeb kursantów. Dzięki temu zrealizowaliśmy kurs w najlepszy możliwy sposób :)

 

Opinie z fejsa

 

Coolturysta

25.05.2024

Kurs skałkowy pełny realizowany w @cerro_szkola_wspinania zgodnie z programem Polskiego Związku Alpinizmu pod okiem instruktora Pawła z dwudziestoletnim doświadczeniem to potężna dawka wiedzy w teorii i praktyce.🫡
4 dni w Jurajskim wapieniu oraz 4 dni w granicie Rudaw Janowickich spędzone na wspinaniu sportowym, tradowym, wielowyciągowym uzupełnione manewrami pozwalają zrozumieć istotę tego sportu i kształtują perspektywę dalszego rozwoju działania w skale 🧗
Jeżeli myślisz o tym by spróbować wspinaczki zaczynając naukę od zera bez jakiegokolwiek doświadczenia to właśnie dla Ciebie jest ten kurs (ofc wcześniejsze doświadczenie to dodatkowy atut) !
Stoicki spokój, pełen profesjonalizm, chęć dzielenia się wiedzą, wyrozumiałość i odporność na stokrotnie zadawane te same pytania to emblematyczne cechy instruktora Pawła dzięki, którym masz gwarancje, że cokolwiek byłoby niejasne będziecie ćwiczyć aż stanie się jasne utrzymując pozytywną atmosferę.
Polecam w 100% i wierzę, że będę miał możliwość w przyszłości korzystać z profesjonalizmu @cerro_szkola_wspinania
 

 

15.05.2024
Realizowałem kurs pełny Jura + Sokoliki i w pełni rekomenduję każdemu, kto ceni sobie szkolenia pod okiem profesjonalisty. Wyrozumiałość, skrupulatność, cierpliwość, chęć przekazywania wiedzy, stoicki spokój przy setnie zadawanym tym samym pytaniu dają gwarancję satysfakcji oraz brak wątpliwości w umiejętności, które nabyliśmy.
Innymi słowy jeżeli trafiliście na szkołę Cerro to nie musicie szukać dalej bo znaleźliście to czego szukacie.
Polecam ✌️

Kacper Księżyk poleca stronę Szkoła Wspinania CERRO.

 

16.01.2024.
 
Pełny kurs wspinaczkowy Sokoliki 28.08-02.09.
Największym aktorem podczas kursu była pogoda - 3 pierwsze dni, deszczowe, nie napawały wielkim optymizmem.
Pomimo przeciwności Paweł potrafił wykorzystać z nami ten czas do maksimum. Wiedza praktyczna, powtarzanie operacji sprzętowych, zjazdy - dzięki temu na skale można było poczuć się pewniej - a dosłownie każde okienko pogodowe wykorzystane na wspin.
Przed kursem przeczytałem na którymś blogu, że dobrego instruktora można poznać po tym, że zamiast bezpiecznych szlaków puści Cię na granicę twoich możliwości.
Z Pawłem zdecydowanie można na to liczyć!
A dzięki jego cierpliwości, humorowi i motywacji możemy spokojnie przeskakiwać góry (dosłownie 😃).
Na sam koniec muszę wspomnieć, że pomimo że warunki pogodowe są czynnikiem niezależnym to biorąc pod uwagę nasze liche warunki Paweł zaproponował bezpłatne przedłużenie kursu o jeden dzień - Niedziele - w ramach "rekompensaty".
Mogę szczerze polecić Szkołę Wspianania Cerro oraz pełnego profesjonalizmu i zaangażowania Pawła! 🙂

 

Stasiek Em poleca stronę Szkoła Wspinania CERRO.

28.06.2023 r.

 
Kurs wspinaczkowy Pełny Jura + Sokoliki 10-18.06.2023. Super przygoda, piękne widoki, nowe znajomości i oczywiście najlepsza część czyli wspinanie. Paweł jest genialnym instruktorem z indywidualnym podejściem, wielkim zasobem wiedzy, z prawie nieskończoną cierpliwością i ma idealne wyczucie jak kogoś zmotywować do pracy cały czas nie tracąc przy tym humoru. Z ogromną przyjemnością polecam Szkołę Wspinania CERRO. Dzięki i pozdrawiam!
 

 

Brygida Falger poleca stronę Szkoła Wspinania CERRO.

 8.05.2023r.

Kurs skałkowy wspinaczkowy pełny trwający od 29.04 do 7.05. jest już za mną. Zweryfikował moje mocne i słabe strony 🙂 Gdybym miała go robić jeszcze raz to tylko z Cerro i tylko z instruktorem Pawłem. Pomimo że dużo chodziłam po górach i na panel pierwsze dotknięcie ściany, ekspozycja ,pierwszy ruch to całkiem inna bajka . Strach był ogromny przed lataniem, lufami,odpadnięciem itp.ale Paweł był jak Anioł Stróż . A w zasadzie to lepiej ,bo byl widzialny i jeszcze podpowiadał mi co zrobić w każdej sytuacji. Ogrom wiedzy i doświadczenia osadzony na nieskończonych pokładach cierpliwości 🙂 fantastyczne poczucie humoru. Można uderzać z każdym pytaniem. To ile uda się nam z tego zabrać dla siebie zależy tylko od nas , naszych chęci i zaangażowania. Wiedza jest przekazywana jasno i prosto. Można czerpać garściami. Paweł jeszcze raz dziękuję za wspólnie spędzony czas. Chcecie się uczyć bezpiecznie wspinać - Cerro / Paweł Mielnikov. Polecam

 

 Sobiesław Mroczek poleca stronę Szkoła Wspinania CERRO.

 7.05.2023r.

Z całego serca polecam. Uczestniczyłem w pełnym kursie skałkowym 4 dni w Jurze 4 dni w Sokolikach. To był mój pierwszy kontakt z skałą. Paweł wykazał się ogromną wiedzą która potrafi przekazać w prosty i zrozumiały sposób, posiada niezliczone ilości energii oraz cierpliwości widzi i przewiduje wszystko to co może się wydarzyć oraz zwraca uwagę na każdy szczegół. Czułem się bezpiecznie a satysfakcja z postępów wzrastała z dnia na dzień. Z ogromną przyjemnością polecam Szkołę Wspinania CERRO.
Nie ma na co czekać każdemu polecam przygodę w skałach w towarzystwie doświadczonego instruktora jakim jest Paweł !!!! Bardzo dziękuję za poświęcony czas

 

Ewelina Jaworska poleca stronę Szkoła Wspinania CERRO.

 11.12.2022r.

Miałam przyjemność wziąć udział w obozie wspinaczkowym w Todra Gorge, organizowanym przez szkołę Cerro. Dla mnie podwójna nowość - wyzwanie, zarówno pod względem wspinania jak i egzotyki samego miejsca. Paweł stanął na wysokości zadania (skały też ;)), przekazując wiedzę w sposób zrozumiały i uporządkowany. Podnosząc naszą samodzielność, dbał również mocno o nasze bezpieczeństwo. Jest wymagający i zaangażowany, ale jednocześnie cierpliwy i życzliwy...
 

Poza tym, że jest świetnym instruktorem, jest również fajnym człowiekiem, który zaraża swoją pasją do wspinania i podróży. Maroko w towarzystwie Pawła, to nie tylko wspinanie, ale również ciekawe miejsca, opowieści i ludzie. Będąc tam miało się wrażenie, że czas płynie wolniej, dając poczucie totalnego oderwania się i odpoczynku. Smaki, zapachy i dźwięki Maroka na długo pozostaną w pamięci, zapraszając do kolejnych odwiedzin. Polecam z całego serca!

 

Karol Zwolski poleca stronę Szkoła Wspinania CERRO. 

 30.10.2021

Szkoła godna polecenia! Wybraliśmy się ze znajomym na kurs podstawowy przyspieszony i nie zawiedliśmy się. Paweł stawia na bezpieczeństwo osób uczących się ale również na jak największą samodzielność. Kurs został dostosowany do naszych potrzeb, poświęcaliśmy więcej czasu na rzeczy trudniejsze do przyswojenia dla nas. Atmosfera była rewelacyjna Paweł odpowiadał na wszystkie nasze pytania oraz sam przekazywał nam różnego rodzaju ciekawostki niekoniecznie objęte programem kursu. Dzięki udanej pogodzie i kreatywności Pawła kurs przebiegł niezwykle szybko.
Dziękujemy za przekazaną wiedzę i serdecznie polecamy!!

 

 

Rafał Iwanicki poleca stronę Szkoła Wspinania CERRO. 

21.07.2021r.

Pawel Mielnikow dał się poznać jako bardzo skrupulatny i odpowiedzialny instruktor. Z dużą cierpliwością poprawiał nasze błędy, jednocześnie zagrzewając nas do podejmowania kolejnych prób tkania po skałach kości, heksów, trikamów itp. Zarażał nas swoim zamiłowaniem do wspinania. Był otwarty na nasze propozycje, dotyczące miejsc wspinaczkowych, oczywiście dobierał je pod kątem naszych możliwości i umiejętności. Stworzył świetną atmosferę i cierpliwie oraz wyczerpująco odpowiadał na każde pytanie. Profesjonalista w każdym calu. To nie jest pozytyw, to SUPERLATYW!!!
Dzięki za świetną przygodę

 

Maks Oxy poleca stronę Szkoła Wspinania CERRO. 

 18.06.2021r.

Paweł jest super instruktorem. Polecam z czystym sumieniem.
Nie ma zasady że jak zaplacileś musisz ukończyć- u niego jest zasada masz się nauczyć żeby ukończyć!
Bardzo wymagający ale zarazem bardzo fajny gość!
Przygoda życia - jedne z najlepszych 8 dni w życiu!
Jeszcze raz polecam!

 

Michał Wachowski poleca stronę Szkoła Wspinania CERRO.

31.08.2019r.

Właśnie ze szwagrem skończyliśmy kurs trad prowadzony przez Pawła. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Paweł podchodzi do kursantów z pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem i cierpliwością😉. Przekazuje wiedzę w sposób bardzo klarowny i intuicyjny. Podczas wspinaczki cały czas nadzoruje proces osadzania punktów asekuracyjnych, budowy stanowski i innych czynności sprzętowych. Gdy się wspinasz na trudniejszej trasie sam sprawdza chwyty aby móc ci w prosty i kontretny sposób doradzić. 

Polecam szkołę Cerro i instruktora Pawła Mielnikow

 

Joanna Szyszkowska poleca stronę Szkoła Wspinania CERRO. 

 3.07.2019r.

Byłam z Cerro na obozie wspinaczkowym w Maroko. Paweł świetnie zna lokalne warunki, ludzi, miejsca i oprócz wspinania w pięknych miejscach były to dodatkowo świetne wakacje z oprowadzaniem po np Marrakeszu i historiami z podróży. Polecam!

 

Jadwiga Bucka poleca stronę Szkoła Wspinania CERRO.

28.05.2019r.

 Szkołę Wspinania CERRO polecił mi znajomy i zdecydowanie jest to dobry wybór dla osób, które chcą wspinać się w skałach, ale nie bardzo wiedzą od czego zacząć. Atmosfera na kursie świetna, Paweł w klarowny sposób pokazał nam jak bezpiecznie ogarnąć temat, dużo praktyki, każdy dzień kursowy w innym miejscu + cała masa użytecznych wskazówek odnośnie wspinania się na Jurze. PO-LE-CAM! 🙂

 

Paweł Siekiera poleca stronę Szkoła Wspinania CERRO.

24.07.2018r.

Zrobiliśmy w Cerro pełny kurs skałkowy, masa wiedzy niezbędnej do samodzielnego wspinania została podana w profesjonalny sposób na praktycznych zajęciach pełnych adrenaliny, niesamowitych przeżyć i widoków. Bakcyl wspinania złapany w całości. Szlifujemy zdobytą wiedzę i bardzo polecamy kursy u Pawła! Czad normalnie!

 

Arek Piznal poleca stronę Szkoła Wspinania CERRO.

11.06.2017

Szczerze polecam. Poziom merytoryczny kursu był bardzo wysoki, atmosfera była świetna a instruktor dbał o to, żeby kursanci każdego dnia odwiedzili inny rejon podkrakowskiej jury i wspinali się w różnych formacjach skalnych. 🙂 

 


Opinie o Szkole Wspinania Cerro.

To w jaki sposób przeprowadzamy nasze kursy wspinaczkowe jest dla nas bardzo ważne.

Cenimy sobie Twoją ocenę, po naszym szkoleniu.

Podziel się wrażeniami z Twojego kursu wspinaczkowego!

Wrzuć opinię na naszego fejsa lub googla.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna