Szkoła Wspinania CERRO

powstała w 2012 roku.

 

Kurs wspinaczkowy Cerro Sokoliki kursy wspinaczkowe pza Paweł Mielnikow instruktor PZAW sezonie skałkowym od marca do listopada szkolimy w okolicach Krakowa, ale również na Jurze Północnej i w Sokolikach.

Natomiast po sezonie przeprowadzamy treningi wspinaczkowe w krakowskich centrach wspinaczkowych oraz organizujemy obozy wspinaczkowe w wielu atrakcyjnych miejscach: tropikalnych klimatach Tajlandii, egzotycznym Maroko, czy we wspinaczkowym El Dorado jakim jest Hiszpania oraz wielu innych lokalizacjach w Europie i na świecie.

Planujesz rozpocząć przygodę ze wspinaniem w skałkach, chodzisz po górach, a może masz już doświadczenia ze sztuczną ścianką wspinaczkową lub nawet ze wspinaniem w skałkach?
Chcesz się bezpiecznie wspinać w skałkach a nie wiesz jak się za to zabrać?


Napisz lub zadzwoń do nas pomożemy!

 

Organizujemy kursy wspinaczkowe PZA i szkolenia wspinaczkowe dla każdego.

Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, wybierając rejony i drogi wspinaczkowe do aktualnych predyspozycji kursantów. Starając się jednocześnie, aby zajęcia odbywały się każdego dnia w innym miejscu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi podopieczni poznają przyszły rejon działania oraz mogą wspinać się w różnorodnym terenie.

Szkoląc dbamy o bezpieczeństwo naszych kursantów, wykorzystując atestowany i sprawdzony sprzęt wspinaczkowy, uczymy prawidłowej asekuracji oraz zakładania sprzętu wspinaczkowego.

Chcemy zaszczepić w Tobie to czym jest dla nas wspinianie, jak wielka to może być pasja, zastrzyk adrenaliny i moc endorfin w chwili ukończenia drogi i wielka satysfakcja w chwili pokonania własnych słabości.

 

Napisz do nas, pomożemy wybrać Tobie odpowiedni kurs wspinaczkowy i przekażemy Tobie wskazówki, jak odpowiednio przygotwować się do szkolenia.

Sprawdź nasze kursy wspinaczkowe PZA.

 

 


Instruktorzy:

Paweł Mielnikow instruktor pza  kurs skałkowy pza kurs wspinaczki skalnej kraków

Szkoła wspinania Cerro Paweł Mielnikow  instruktor IWS PZA kursy wspinaczkowe pza kraków


Swoją Przygodę ze wspinaniem rozpocząłem w 2002 roku w KW Kraków i przez kolejne lata zdobywałem doświadczenie wspinaczkowe ocierając się o mityczny stopień VI.5. Większość moich umiejętności zdobyłem wspinając się w rejonach górskich Europy i świata.

Szczególnie często oraz z dużym sentymentem wspinam się w Tatrach, w północnych Włoszech oraz w Szwajcarii, gdzie latami rozwijałem swoją pasję. Wraz z moimi przyjaciółmi odwiedziłem również obrzeża Patagonii, gdzie mieliśmy przyjemność wspinania się na porośniętych u podnóża dżunglą, wielkich granitowych ścianach.

W skałkach szkolę od 2009 roku.
Posiadam uprawnienia Instruktora Sportu o spec. Wspinaczka Skałkowa (nr leg. 1670/PAS/2009), w 2012 roku ukończyłem kurs Instruktora Wspinaczki Skalnej PZA (nr leg. 413).

W tym samym roku powstała Szkoła Wspinania Cerro.

 
Insta
nasze profile:    szkolenia - #cerroszkolawspinania - szkoła, kursy, news
                        inspiracje - #cerro_wspinanie - wspinanie, góry, podróże, lifestyle
 
Youtube:

 

 

 


Ernest. Wspinaczka skałkowa.

Ernest Romański

Wspinam się od 2002 roku.

Swoje pierwsze szlify wspinaczkowe zbierałem na Bocheńskiej ścianie. Zarażony nową pasją szybko zacząłem rozwijać apetyt na nowe doświadczenia.

Odwiedzałem wiele miejsc w Europie między innymi Weesen, Arco, Melchsee-Frutt Gental,Finalle Ligure, Rosenlaui, Sperlonga, Sulov, Paklenica, Labak, Magic Woods, Tatry, Grimselapss, Sustenspass, Klausenpass, Murgtal, Voralpsee, Bor, Ostas, Ebenalp-Ascher, Frankenjura, Krym, a każde nich wnosiło coś nowego do mojego wspinania.

Najchętniej jednak wracam do Szwajcarii, która oferuje mnogość i różnorodność skały. 

Jeśli chodzi o matematyczną stronę wspinania i cyferkologię oscyluję wokół stopnia 6.5.

Zawsze ceniłem sobie wszechstronność i w tym duchu starałem  się rozwijać w rożnych formach aktywności wspinaczkowej zarówno w górach jak i skałach czy też boulderingu.

Amatorsko zajmuje się również  fotografią z czego czerpię dużo satysfakcji.

Od 2009 roku posiadam uprawnienia Instruktora Sportu o spec. Wspinaczka Skałkowa.

 

 

 

PODEJMIJ WYZWANIE I ZAPISZ SIĘ NA KURS WSPINACZKOWY.

 

 

Szkoła Wspinania Cerro Paweł Mielnikow Instruktor PZA

 

 

Masz masz pytania, szukasz odpowiedniego kursu wspinaczkowego,
odwiedź dział FAQ lub skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy:e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

tel.: +48 501 937 021 Paweł

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna