Szkoła Wspinania CERRO

powstała w 2012 roku.

 

Kurs wspinaczkowy Cerro Sokoliki kursy wspinaczkowe pza Paweł Mielnikow instruktor PZAW sezonie skałkowym od marca do listopada szkolimy w okolicach Krakowa, ale również na Jurze Północnej i w Sokolikach.

Natomiast po sezonie przeprowadzamy treningi wspinaczkowe w krakowskich centrach wspinaczkowych oraz organizujemy obozy wspinaczkowe w wielu atrakcyjnych miejscach: tropikalnych klimatach Tajlandii, egzotycznym Maroko, czy we wspinaczkowym El Dorado jakim jest Hiszpania oraz wielu innych lokalizacjach w Europie i na świecie.

Planujesz rozpocząć przygodę ze wspinaniem w skałkach, chodzisz po górach, a może masz już doświadczenia ze sztuczną ścianką wspinaczkową lub nawet ze wspinaniem w skałkach?
Chcesz się bezpiecznie wspinać w skałkach a nie wiesz jak się za to zabrać?


Napisz lub zadzwoń do nas pomożemy!

 

Organizujemy kursy wspinaczkowe PZA i szkolenia wspinaczkowe dla każdego.

Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, wybierając rejony i drogi wspinaczkowe do aktualnych predyspozycji kursantów. Starając się jednocześnie, aby zajęcia odbywały się każdego dnia w innym miejscu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi podopieczni poznają przyszły rejon działania oraz mogą wspinać się w różnorodnym terenie.

Szkoląc dbamy o bezpieczeństwo naszych kursantów, wykorzystując atestowany i sprawdzony sprzęt wspinaczkowy, uczymy prawidłowej asekuracji oraz zakładania sprzętu wspinaczkowego.

Chcemy zaszczepić w Tobie to czym jest dla nas wspinianie, jak wielka to może być pasja, zastrzyk adrenaliny i moc endorfin w chwili ukończenia drogi i wielka satysfakcja w chwili pokonania własnych słabości.

 

Napisz do nas, pomożemy wybrać Tobie odpowiedni kurs wspinaczkowy i przekażemy Tobie wskazówki, jak odpowiednio przygotwować się do szkolenia.

Sprawdź nasze kursy wspinaczkowe PZA.

 

 


Instruktorzy:

Paweł Mielnikow instruktor pza  kurs skałkowy pza kurs wspinaczki skalnej kraków

Szkoła wspinania Cerro Paweł Mielnikow  instruktor IWS PZA kursy wspinaczkowe pza kraków


Swoją Przygodę ze wspinaniem rozpocząłem w 2002 roku w KW Kraków i przez kolejne lata zdobywałem doświadczenie wspinaczkowe ocierając się o mityczny stopień VI.5. Większość moich umiejętności zdobyłem wspinając się w rejonach górskich Europy i świata.

Szczególnie często oraz z dużym sentymentem wspinam się w Tatrach, w północnych Włoszech oraz w Szwajcarii, gdzie latami rozwijałem swoją pasję. Wraz z moimi przyjaciółmi odwiedziłem również obrzeża Patagonii, gdzie mieliśmy przyjemność wspinania się na porośniętych u podnóża dżunglą, wielkich granitowych ścianach.

W skałkach szkolę od 2009 roku.
Posiadam uprawnienia Instruktora Sportu o spec. Wspinaczka Skałkowa (nr leg. 1670/PAS/2009), w 2012 roku ukończyłem kurs Instruktora Wspinaczki Skalnej PZA (nr leg. 413).

W tym samym roku powstała Szkoła Wspinania Cerro.

 
Insta
nasze profile:    szkolenia - #cerroszkolawspinania - szkoła, kursy, news
                        inspiracje - #cerro_wspinanie - wspinanie, góry, podróże, lifestyle

 

 

 


Ernest. Wspinaczka skałkowa.

Ernest Romański

Wspinam się od 2002 roku.

Swoje pierwsze szlify wspinaczkowe zbierałem na Bocheńskiej ścianie. Zarażony nową pasją szybko zacząłem rozwijać apetyt na nowe doświadczenia.

Odwiedzałem wiele miejsc w Europie między innymi Weesen, Arco, Melchsee-Frutt Gental,Finalle Ligure, Rosenlaui, Sperlonga, Sulov, Paklenica, Labak, Magic Woods, Tatry, Grimselapss, Sustenspass, Klausenpass, Murgtal, Voralpsee, Bor, Ostas, Ebenalp-Ascher, Frankenjura, Krym, a każde nich wnosiło coś nowego do mojego wspinania.

Najchętniej jednak wracam do Szwajcarii, która oferuje mnogość i różnorodność skały. 

Jeśli chodzi o matematyczną stronę wspinania i cyferkologię oscyluję wokół stopnia 6.5.

Zawsze ceniłem sobie wszechstronność i w tym duchu starałem  się rozwijać w rożnych formach aktywności wspinaczkowej zarówno w górach jak i skałach czy też boulderingu.

Amatorsko zajmuje się również  fotografią z czego czerpię dużo satysfakcji.

Od 2009 roku posiadam uprawnienia Instruktora Sportu o spec. Wspinaczka Skałkowa.

 

 

 

PODEJMIJ WYZWANIE I ZAPISZ SIĘ NA KURS WSPINACZKOWY.

 

 

Szkoła Wspinania Cerro Paweł Mielnikow Instruktor PZA

 

 

Masz masz pytania, szukasz odpowiedniego kursu wspinaczkowego,
odwiedź dział FAQ lub skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy:e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

tel.: +48 501 937 021 Paweł

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna