Trening wspinaczkowy dla średnio zaawansowanych

 

Spotkania w tej sekcji są idealnym wyborem dla osób, które opanowały już podstawy i chcą sięgać po więcej podczas wspinania się po skalnych ścianach. W szkole Cerro przygotowaliśmy specjalny program dla tych uczestników, którym wspinaczka na ściance nie jest obca, jednak nie czują się jeszcze pewne swych umiejętności. Zapisz się na nasz trening wspinaczkowy dla średnio-zaawansowanych – spotkania w małych grupach pozwolą Ci rozwijać sprawność fizyczną oraz postawić sobie nowe wyzwania.

Zajęcia w szkole Cerro w tej sekcji przeznaczone są dla osób, które odbyły już kursy podstawowe, a robienie dróg wspinaczkowych nie sprawia im większego problemu. Oferujemy treningi dopasowane do Twojego poziomu — są doskonałą okazją, aby poszerzyć posiadany już przez Ciebie pakiet umiejętności. Spotkania dla średnio-zaawansowanych pomogą Ci opanować nowe techniki wspinaczki i przetestować je na ściance, dzięki czemu zyskasz świetne przygotowanie do sezonu i rozpoczęcia przygody z poruszaniem się po naturalnych skałkach!

Poziom wspinaczkowy

V+- VI.1+


Terminy:

wybierz godzinę aby się zapisać

- brak wolnych miejsc
- wolny termin
CENNIK SEKCJI WSPINACZKOWYCH
Liczba zajęć w miesiącu:  4 8
Cena       90 zł      180 zł
 
Cena za zajęcia nie obejmuje wejściówek na ścianki wspinaczkowe do powyższych kwot należy doliczyć 45/90 zł na wejściówki.
 

 Szkoła Wspinania Cerro Kursy skałkowe, wyjazdy, szkolenia i obozy wspinaczkowe. Kurs wspinaczkowy Jura kurs wspinaczkowy Sokoliki kurs skałkowy Kraków

 

 

Masz masz pytania, szukasz odpowiedniego kursu wspinaczkowego, odwiedź dział FAQ
lub skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy:e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

tel.: +48 501 937 021 Paweł

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna