Trening wspinaczkowy dla początkujących

Oferujemy trening wspinaczkowy dla początkujących — podczas zajęć na sztucznej ściance pomożemy Ci opanować niezbędne podstawy, a także poradzić sobie z lękiem przestrzeni i wysokości.

Prowadzący w naszej szkole wyróżniają się nie tylko bogatą wiedzą i doświadczeniem w zakresie wspinania się po skalnych ścianach, lecz także zrozumieniem i cierpliwością. Wspinaczka dla początkujących to spotkania w niewielkiej, sześcioosobowej grupie. Na treningach pokażemy Ci podstawy poruszania się, a także niezbędne zasady bezpieczeństwa i asekuracji. Pomożemy Ci także opanować techniki wspinaczkowe, a w pogodne dni spróbujesz swych sił na prawdziwej skale.

W szkole Cerro udowadniamy, że wspinaczka to nie tylko piękna pasja, lecz także doskonały sposób na rozwijanie sprawności fizycznej – poznaj pełnię jej zalet i już dziś zapisz się na zajęcia!

Rozpoczynamy od zera ucząc prawidłowego poruszania się trakcie wspinania, pokazujemy jak właściwie asekurować, aby wspinanie było bezpieczne.

Sekcje dla początkujących to doskonała okazja, aby ?okrzepnąć? przed podjęciem kursu wspinaczkowego. Dzięki czemu wspinanie na kursie będzie czystą przyjemnością a przyswajanie kursowej wiedzy nie będzie takie trudne.

 

Poziom wspinaczkowy:

0-V UIAA

Terminy:

wybierz godzinę aby się zapisać
 Poniedziałek
 Wtorek Środa
Czwartek Piątek
 19:00-21:00 20:00-22:00
- brak wolnych miejsc
- wolny termin
CENNIK SEKCJI WSPINACZKOWYCH
Liczba zajęć w miesiącu:  4 8
Cena 90 zł 180zł
 
Cena za zajęcia nie obejmuje wejściówek na ścianki wspinaczkowe do powyższych kwot należy doliczyć 45/90 zł na wejściówki.
 

 Szkoła Wspinania Cerro Kursy skałkowe, wyjazdy, szkolenia i obozy wspinaczkowe. kurs wspinaczkowy skałkowy kraków kurs wspinaczki skalnej PZA Jura Sokoliki wspinanie Warszawa Wrocław

 

 

Masz masz pytania, szukasz odpowiedniego kursu wspinaczkowego, odwiedź dział FAQ
lub skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy:



e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

tel.: +48 501 937 021 Paweł

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna