szkoła wspinania cerro kursy wspinaczki skalnej kraków warszawa kursy wspinaczkowe pza kursy skałkowe pza jura sokoliki kurs wspinaczki skalnej

Szkoła Wspinania Cerro Kurs skałkowy CERRO www.cerro.eu kursy wspinaczki skalnej na Jurze i w Sokolikach kurs wspinaczkowy pełny Jura Sokoliki kurs skałkowy podstawowy obóz wspinaczkowy Maroko, Tajlandia, Hiszpania, Włochy, Sycylia, Arco, Grecja, Kalymnos, Karpathos, Turcja. Instruktor PZA wspinaczka skałkowa, wspinanie sportowe, wspinanie tradycyjne na własnej protekcji, wspinanie wielowyciągowe, autoratownictwo www.cerro.euSzkolimy na kursach wspinaczki skalnej po drogach ubezpieczonych i na własnej protekcji, uczymy wspinania wielowyciągowego w górach typu skalnego.

Uczymy wspinania na kursach wspinaczkowych pełnych na Jurze i w Sokolikach.

Zapewniamy atestowany sprzęt i sprawdzone programy szkoleniowe z rekomendacją Polskiego Związku Alpinizmu.

Dostosowujemy programy szkolenia do uczestników kursów wspinaczki skalnej.

 

 

Obozy wspinaczkowe za granicą

 

kursy wspinaczki skalnej za granicą obóz wspinaczkowy kurs wspinaczkowy Maroko Tajlandia Hiszpania Włochy Grecja Turcja Chorwacja

Oprócz przeprowadzania praktycznych zajęć organizujemy obozy wspinaczkowe za granicą.

Na nich również możesz opanować podstawy wspinania.

 

Maroko Tajlandia Hiszpania Włochy Grecja Chorwacja Turcja

 i wiele innych kierunków

 

Sekcje wspinaczkowe:
3 poziomy zaawansowania

Profesjonalnie przygotowujemy do bezpiecznego wspinania.
 
Chcemy przekazać wiedzą o wspinaniu wszystkim, którzy marzą o dokonaniu czegoś niezwykłego. Kurs wspinaczkowy pod Krakowem to idealny pomysł na początek tej drogi.
 
Jeśli zainteresowane osoby potrzebują więcej czasu na oswojenie się z pionowym pokonywaniem dróg wspinaczkowych, umożliwiamy również zajęcia na sztucznej ściance wspinaczkowej. To także dobre rozwiązanie, gdy warunki atmosferyczne nie pozwalają na zajęcia w terenie.
 
Ścianka wspinaczkowa jest miejscem do przygotowania się do wspinania w naturalnej skale. Jak również może to być dobra alternatywa jako obiekt treningów i zadbania o własną tężyznę fizyczną zdrowie oraz aktywny relaks.
 
Priorytetem szkoły wspinania Cerrojakość szkolenia i dbałość o bezpieczeństwo kursantów.
 
Dopasowujemy tempo ćwiczeń do predyspozycji każdego uczestnika, zależy nam na czytelnym i merytorycznym przekazywaniu wiedzy. Chętnie opowiemy o szczegółach najbliższych zajęć przygotowujących do samodzielnej wspinaczki.
Zapraszamy do kontaktu!

 

Dowiedz się o nas więcej

Kurs wspinaczkowy pod okiem specjalistów.

 

Kursy Polskiego Związku Alpinizmu.
Działamy pod patronatem PZA.
 
Kurs wspinaczkowy pod Krakowem przeprowadzamy po drogach ubezpieczonych. Szkolimy także na własnej protekcji w Sokolikach oraz uczymy klasycznego wspinania wielowyciągowego w jurajskich skałkach i na wyjazdach wspinaczkowych.
 
Nasze zajęcia wspinaczki skalnej organizujemy w oparciu o:
  • program szkoleniowy z rekomendacją Polskiego Związku Alpinizmu,
  • wspinaczkowe uprawnienia instruktorskie PZA i UKFiS,
  • atestowany sprzęt do wspinaczki skalnej,
  • doświadczenie szkoleniowe i wiedzę praktyczną,
  • procedury i wymogi bezpieczeństwa.