Kurs wspinaczkowy przyspieszony- podstawowy

Kurs wspinaczkowy przyspieszony podstawowy według programu PZA, realizujemy na Jurze oraz w Sokolikach. Szkoła Wspinania Cerro Kurs skałkowy CERRO www.cerro.eu kursy wspinaczki skałkowej na Jurze i w Sokolikach kurs wspinaczkowy pełny Jura Sokoliki kurs skałkowy podstawowy obóz wspinaczkowy Maroko, Tajlandia, Hiszpania, Włochy, Sycylia, Arco, Grecja, Kalymnos, Karpathos, Turcja. Instruktor PZA wspinaczka skałkowa, wspinanie sportowe, wspinanie tradycyjne na własnej protekcji, wspinanie wielowyciągowe, autoratownictwo www.cerro.eu

Klasyczny kurs według programu Polskiego Związku Alpinizmu.

 

6 dni szkolenia  wspinaczki skalnej

Miejsce szkolenia:

Jura lub Sokoliki

Dla kogo:

 • początkujący i średniozaawansowani

Cel kursu:

 • nauka wspinania w skałkach od podstaw
 • przygotowujacy do kursu taternickiego 

 Co zawiera:

 • wspinanie sportowe
 • wspinanie z asekuracją tradycyjną
 • wspinanie wielowyciągowe (wprowadzenie)
 • autoratownictwo (opcjonalnie)
 • 10% zniżki na kolejne szkolenia

Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących i śreednioozaawansowanych - dostosowujemy program i miejsca odbywania się szkolenia do uczestników kursu.

Rekomendujemy go osobom początkującym, stawiającym pierwsze kroki w skałkach.
 
Szkoląc przekazujemy wiedzę na temat różnych zagadnień wspinania skalnego, dlatego też kurs jest również skierowany do osób, które chcą usystematyzować sobie wiedzę na temat wspinania pod okiem instruktora.
 
Ukończenie KURSU WSPINACZKOWEGO PRZYSPIESZONEGO PODSTAWOWEGO pozwoli Tobie na bezpieczne wspinanie się w różnym rodzaju skały oraz dobrze przygotuje Ciebie do kursu taternickiego i wspinania w różnych skalnych rejonach o charakterystyce górskiej.
 
 Kurs wspinaczkowy na Jurze i w Sokolikach.
 • Dzięki naszemu szkoleniu dowiesz się jak bezpiecznie wspinać się w skałkach po drogach jedno i wielowyciągowych.
 • Poznasz zastosowanie sprzętu wspinaczkowego, w tym tego do własnej protekcji.
 • Nauczysz się jak bezpiecznie asekurować swojego partnera.
 • Przyswoisz sobie techniki umożliwiające wspinanie podrogach wielowyciągowych oraz dowiesz się w jaki sposób zakładać samodzielnie asekurację tradycyjną i jak zbudować stanowisko asekuracyjne oraz jak bezpiecznie wycofać się z drogi wspinaczkowej, gdy zajdzie taka potrzeba.
 • Pokażemy Tobie co zrobić w sytuacjach awaryjnych, dzięki ćwiczeniu będziesz wiedzieć w jaki sposób pomóc sobie, bądź Twojemu partnerowi, gdy znajdziecie się w kłopotach.
 
Jeśli szukasz szkolenia, które kompleksowo zapozna Ciebie ze wspinaniem w skałkach, a nie dysponujesz czasem na realizację KURSU PEŁNEGO JURA + SOKOŁY lub wolisz zrealizować szkolenie bez dzielenia go na etapy. Ten kurs będzie dla Ciebie.
 
Pozytywne ukończenie tego kursu pozwala na dołączenie do klubów wysokogórskich oraz kwalifikuje do udziału w kursie taternickim.
 

Program Kursu wspinaczkowego przyspieszonego - podstawowego

 

W przypadku, gdy przeprowadzenie szkolenia będzie uniemożliwione z powodu zmiany przepisów ze względu na sytuację epidemiologiczną, wpłata zostanie przeniesiona na szkolenie w innym terminie. 

Szczegóły wydarzenia

Data wydarzenia 02-07-2022 0909:0707
Zakończenie szkolenia 07-07-2022 1616:0707
Ilość miejsc 4
Zarejestrowanych 0
Wolne miejsca 4
Cena 1,500.00PLN
Lokalizacja 6 dni Jura lub 6 dni Sokoliki

Kalkulacja dla grupy

#Ilość uczestników Cena/Osoba (PLN)
2 1,425.00
3 1,350.00
4 1,275.00

Możliwość rejestracji na szkolenie wygasła.