Kurs wspinaczkowy PEŁNY Jura + Sokoliki

Unikalny rodzaj kursu przekazujący kompleksową wiedzę na temat wspinania w skałkach. 

 

Dla kogo:

Kurs wspinaczkowy pełny Jura + Sokoliki Wyjście z drogi Gorayskiego na Krzywej Turni Szkoła Wspinania Cerro Kurs skałkowy CERRO kurs wspinaczki na Jurze i w Sokolikach  Instruktor PZA wspinaczka skałkowa, wspinanie sportowe, wspinanie tradycyjne na własnej protekcji, wspinanie wielowyciągowe, autoratownictwo Jura Sokoliki

  • początkujący i średniozaawansowani

Cel kursu:

  • wspinanie przy urzyciu asekuracji tradycyjnej
  • wspinanie w górach po drogach wielowyciągowych
  • przygotowujacy do kursu taternickiego 

 Co zawiera:

  • rozszerzony o dwa dni zajęć
  • 2 czterodniowe segmenty + dzień odpoczynku
  • 2 rejony wspinaczkowe Jura i Sokoliki
  • 2 rodzaje skał: wapień - Jura i granit - Sokoliki
  • transport na trasie Krk-Sokoły-Krk
  • wspinanie sportowe
  • wspinanie tradycyjne
  • wspinanie wielowyciągowe
  • autoratownictwo

 

Kurs wspinaczowy pełny Jura + Sokoliki

 

jest oparty o autorski program szkolenia wypracowany przez Szkołę Wspinania Cerro, na bazie programów szkolenia Polskiego Związku Alpinizmu.

Unikalne szkolenie dla osób początkujących z zacięciem do wiedzy i chęcią poznania aspektow wspinaczki skalnej w jak najszerszym wymiarze, ale również dla tych którzy już się wspinają i pragną swoją przyszłość związać z górami i wspinaniem wielowyciągowym.

Szkolenie dedykowane głównie osobom, które chcą w przyszłości kontynuuować swój rozwój wspinaczkowy pod okiem instruktorów na kursach taternickich.

Nasz kurs wspinaczkowy, w kompleksowy sposób łączy wiele aspektów związanych ze wspinaniem sportowym w skałkach oraz z elementami wspinania w górach typu skalnego.

Wspinać się będziemy na Jurze i w Sokolikach, dzięki czemu poznasz dwa różne rejony skałkowe.
Nauczysz się wspinać i zakładać asekurację w dwóch całkowicie odmiennych odsiebie rodzajach skały ? w wapieniu i w granicie.Kurs wspinaczkowy pełny Wspinanie na Jurze. Sokolica - Lot na Brandysa. Kurs wspinaczki skalej Cerro na Jurze i w Sokolikach Instruktor PZA wspinaczka skałkowa, wspinanie sportowe, wspinanie tradycyjne na własnej protekcji, wspinanie wielowyciągowe, autoratownictwo Kurs skałkowy CERRO Jura Sokoliki

8 dni szkolenia pozwala na dokładne poznanie tematu związanego ze wspinaniem skałkowym i usystematyzowanie wiedzy.

Bloki szkoleniowe przedzielone są dniem odpoczynkowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu spokojnie będziemy mogli przemieścić się między Jurą a Sokolikami, a Ty będziesz mieć możliwość odpoczynku przed kolejnym etapem kursu.

W trakcie trwania kursu poznasz jak bezpiecznie się wspinać, asekurować siebie i Twojego partnera, odpowiednio się zachować w różnych sytuacjach i okolicznościach, dowiesz się jak zastosować w praktyce sprzęt wspinaczkowy do asekuracji własnej w danym rodzaju skały.

 

Ukończenie KURSU WSPINACZKOWEGO PEŁNEGO pozwoli na bezpieczne wspinanie się w różnym rodzaju skały oraz bardzo dobrze przygotuje Ciebie do kursu taternickiego, bądź samodzielnego wspinania w różnych rejonach  skalnych o charakterystyce górskiej.

 

? Po pozytywnym ukończeniu kursu otrzymasz kwalifikację na kurs taternicki.

? Kurs realizujemy już od 2 osób zapisanych na dany termin.

 

Program kursu wspinaczkowego pełnego Jura + Sokoliki

 

W przypadku, gdy przeprowadzenie szkolenia będzie uniemożliwione z powodu zmiany przepisów ze względu na sytuację epidemiologiczną, wpłata zostanie przeniesiona na szkolenie w innym terminie. 

Szczegóły wydarzenia

Data wydarzenia 15-07-2023 0909:0707
Zakończenie szkolenia 23-07-2023 1515:0707
Ilość miejsc 4
Zarejestrowanych 1
Wolne miejsca 3
Cena 2,200.00PLN
Lokalizacja 4 dni Jura + 4 dni Sokoliki

Kalkulacja dla grupy

#Ilość uczestników Cena/Osoba (PLN)
2 2,090.00
3 2,090.00
4 1,980.00

Możliwość rejestracji na szkolenie wygasła.