TRAD - II etap szkolenia

II ETAP szkolenia
Kurs wspinaczkowy po drogach nieubezpieczonych i wielowyciągowych

Szkoła Wspinania Cerro Kurs skałkowy CERRO www.cerro.eu kurs wspinaczki na Jurze i w Sokolikach kurs wspinaczkowy pełny Jura Sokoliki kurs skałkowy podstawowy obóz wspinaczkowy Maroko, Tajlandia, Hiszpania, Włochy, Sycylia, Arco, Grecja, Kalymnos, Karpathos, Turcja. Instruktor PZA wspinaczka skałkowa, wspinanie sportowe, wspinanie tradycyjne na własnej protekcji, wspinanie wielowyciągowe, autoratownictwo www.cerro.eu

 

 

5 dni szkolenia wspinaczki skalnej po drogach niewyposażonych w stałe punkty asekuracyjne

 

miejsce szkolenia: Jura lub Sokoliki

 

nauka osadzania asekuracji własnej

 

nauka wspinania z zastosowaniem liny połówkowej

 

nauka budowy stanowisk asekuracyjnych

 

wspinanie wielowyciągowe

 

autoratownictwo

 

Trad i wielowyciągówki

 

Kurs rekomendujemy głównie osobom średniozaawansowanym,  wspinającym się po drogach ubezpieczonych na poziomie V OS lub więcej w skali UIAA, po odbytym I ETAPIE szkolenia czyli  KURSIE WSPINACZKOWYM PO DROGACH UBEZPIECZONYCH z doświadczeniem wspinaczkowym w skałkach.

II etap szkolenia rozpoczynamy w skałkch od unifikacji i powtórzenia materiału z I etapu szkolenia, czyli z Kursu wspinaczki po drogach ubezpieczonych. Dzięki czemu wszyscy uczestnicy szkolenia rozpoczną kurs na podobnym poziomie teoretycznym.
 
Dalsza część kursu to nauka zakładania asekuracji z ziemi oraz w trakcie wspinania na "wędkę". Gdy poznasz sprzęt i opanujesz jego zakładanie, zaczniemy się wspinać z asekuracją dolną.
 
Być może zastanawiasz się jak to będzie wyglądało?
  
Otóż, instruktor na pierwszych etapach szkolenia zawsze jest koło Ciebie i sprawdza wszystkie punkty asekuracyjne jakie zostały założone. Z czasem pozwalamy Wam na więcej, dążąc do pełnej samodzielności.
 
Kolejne dni poświęcimy na utrwalanie nauki zakładania asekuracji, rozszerzając  program o zastosowanie liny połówkowej.
 
Skupimy sie na wspinaniu na drogach wielowyciągowych oraz budowie stanowisk asekuracyjnych i wykorzystaniu ich w praktyce. 
 
Kurs zawiera również dział poświęcony elementom autoratownictwa w skałkach.
 
Ukończenie KURSU WSPINACZKOWEGO PO DROGACH NIEUBEZPIECZONYCH pozwoli Tobie na bezpieczne wspinanie po drogach niewyposażonych w stałe punkty asekuracyjne w skałkach i w górach typu skalnego.
 
Absolwenci naszych kursów wspinaczki skalnej po drogach nieubezpieczonych, po spełnieniu określonych warunków, otrzymują zaświadczenie umożliwiające uczestnictwo w kursie taternickim.
 

Program kursu wspinaczkowego po drogach nieubezpieczonych i wielowyciągowych


DOKUMENTY DO POBRANIA znajdziesz wchodząc na poniższy link:

Dokumenty do pobrania

 

W przypadku, gdy przeprowadzenie szkolenia będzie uniemożliwione z powodu zmiany przepisów ze względu na sytuację epidemiologiczną, wpłata zostanie przeniesiona na szkolenie w innym terminie. 

Szczegóły wydarzenia

Data wydarzenia 12-04-2023 0909:0404
Zakończenie szkolenia 16-04-2023 1616:0404
Ilość miejsc 4
Zarejestrowanych 0
Wolne miejsca 4
Cena 1,750.00PLN
Lokalizacja 5 dni Jura lub 5 dni Sokoliki

Możliwość rejestracji na szkolenie wygasła.