3 za 3

  

Pakiety szkolen sokoliki jura 3za3 szkola wspinania cerrokurs wspinaczkowy

W uwagach rejestracji wpisz 3za3 z podaniem dat poszczególnych szkoleń.

 

- możesz też wysłać do nas wiadomość na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

* Pamiętaj o odpowiednim rozmieszczeniu dat Twoich szkoleń.

 • I etap szkolenia SPORT od soboty do wtorku
 • WIELOWYCIĄGÓWKI SPORT od czwartku do niedzieli
 • II etap szkolenia TRAD od środy do niedzieli

Kolejne etapy powinny się odbywać w odstępach minimum tydzień po tygodniu, tak aby nie doszło do nakładania się terminów na siebie.

 

Wykupując usługę w pakiecie zapłacisz za super szkolenie 25% mniej, oszczędzasz 1000zł
+ 20% zniżki na sportowe wyjazdy wspinaczkowe Cerro

 

Co zysksz wykupując kurs wspinaczkowy w pakiecie 3 za 3?

Gwarancję pełnego szkolenia w Szkole Wspinania Cerro!

Oszczędność nawet do 45% wykupując szkolenia w pakiecie - to wartość jednego kursu, idąc standardową ścieżką szkoleniową!

Systematyczność i indywidualne podejście.

Wykwalifikowaną kadrę doświadczonych instruktorów PZA

Sprawdzony, atestowany sprzęt wspinaczkowy.

 

 

Jak wygląda pakiet szkoleń 3 za 3 w Szkole Wspinania Cerro?

Chcielibyśmy zaproponować Tobie, szkolenie dbające o Twój systematyczny rozwój wspinaczkowy w skałkach.

Przejdziesz z nami całą ścieżkę szkoleniową, zaczynając od podstaw, a kończąc na zaawansowanch technikach wspinaczkowych i alpinistycznych, na ostatnim etapie szkolenia.

Ten typ szkolenia, czasem można spotkać w niektórych klubach wysokogórskich. Warto go przemyśleć, gdyż daje ciągłość szkolenia rozsuniętą w czasie, co odbija się na jakości szkolenia i lepszym utrwaleniu sobie wiadomości.

Pakiet 3za3 to połączenie trzech naszych szkoleń przeznaczonych dla osób początkujących i średnio zaawansowanych

 

 

Podana kolejność nie jest przypadkowa!

 

 

Zobacz jak bedzie wyglądała Twoja ścieżka szkolenia wspinaczkowego w pakiecie 3 za 3?

 1. Zaczynamy od ścianki wspinaczkowej.

  Miejsce szkolenia to ścianka wspinaczkowa w Krakowie.

  Tu uczymy się techniki poruszania w ścianie. Opanowujemy podstawy boulderingu oraz spotowania. Zapoznajemy się ze sprzętem wspinaczkowym. Poznajemy też podstawowe techniki asekuracji oraz ćwiczymy wyłapywanie odpadnięć i loty.
  Uczymy obsługi infrastruktury ścianki wspinaczkowej, w tym przyrządów automatycznych typu Trueblue, a także przyrządów półautomatycznych przy asekuracji górnej, czyli na wędkę.

  Ten etap trwa 1 dzień.

 2. Kolejny czas spędzamy w skałkach.

  Realizację tego etapu rekomendujemy na Jurze pod Krakowem.

  Teraz przenosimy nabyte, dzień wcześniej umiejętności w skałki. Uczymy się poruszania w naturalnych skałach.
  Zdobywamy umiejętności pozwalające na założenie wędki oraz ćwiczymy asekurację górną.
  Następnie nauczymy się zjazdów na linie oraz przejdziemy do tak zwanego wspinania na prowadzeniu, czyli z asekuracją dolną. W trakcie tej części ćwiczymy również wyłapywanie odpadnięć oraz loty.

  Kończymy nasze zajęcia dniem utrwalania wiadomości, w trakcie którego powtarzamy zagadnienia z tej części kursu oraz uzupełniamy je o podstawowe elementy autoratownictwa. W tym blokowanie przyrządu asekuracyjnego węzłem flagowym oraz podchodzenie po linie, inaczej prusikowanie.

  Ten etap trwa 3 dni.

 3. Po przerwie rozpoczynamy kolejny blok programowy, który będzie dotyczył wspinania wielowyciągowego.

  Realizację tego etapu rekomendujemy na Jurze pod Krakowem.

  Rozpoczynamy zawsze od przypomnienia sobie wiadomości z porzedniego bloku szkoleniowego. Kiedy to było? Mamy nadzieję, że nie tak dawno. Zaczniemy niespiesznie, od powtórki ze wspinania na pierwszym etapie. Od prowadzenia, zjazdów a następnie pójdziemy dalej.
  Teraz nauczymy Ciebie jak poruszać się w większej ścianie, po drogach dzielonych na odcinki zwane wyciągami.

  Omówimy sobie zasady tu panujące. Poznasz komendy wspinaczkowe. Tak, abyśmy mogli rozmawiać wspólnym językiem oraz żeby nie było niejasności z Twoim partnerem w ścianie. Poznasz zasady budowania podstawowych stanowisk asekuracyjnych oraz nauczysz się asekurować Twojego partnera z góry.

  Zaczniemy od dróg jednowyciągowych z asekuracją górną z półwyblinki i przejściem do zjazdu. Dlaczego teraz  będziemy asekurować z półwyblinki? Zależy nam na tym żebyście już na wstępnym etapie wiedzieli, co zrobić jeśli zgubicie przyrząd asekuracyjno zjazdowy. Jak ten element będzie opanowany, przejdziemy dalej i zaczniemy asekurować się już z przyrządu.

  Teraz będziemy ćwiczyć wspinanie po drogach złożonych z większej ilości wyciągów.
  Nauczymy się budowy bardziej skomplikowanych stanowisk asekuracyjnych oraz poznasz ich zastosowanie, w zależności od zastałej sytuacji. Na tym etapie będziemy również praktykować tak zwane zjazdy z przesiadką.
  Dowiesz się co zrobić, gdy w górach spotka Ciebie lub/i Twojego partnera niemiła przygoda i co można zrobić w danej sytuacji.
  Poznasz jak odblokować przyrząd asekuracyjny pod obciążeniem, dowiesz się w jaki sposób opuścić na dół Twojego partnera oraz jak wyciągnąć swojego partnera do góry.

  Ten etap trwa 4 dni.


 4. Nadszedł czas na ostatni blok szkoleniowy. Tym razem zajmiemy się wspinaniem na własnej protekcji, czyli TRADem.

  Realizację tego etapu rekomendujemy Sokoliki koło Jeleniej Góry.

  Jak dotychczas, rozpoczynamy od powtórzenia materiału z poprzednich zajęć. Zapewne masz już przewspinane trochę metrów, samodzielnie w skałach po drogach ubezpieczonych. Sprawdzimy sobie, ile pamiętasz od naszego ostatniego spotkania i co wymaga powtórzenia. Powspinasz się trochę w nowym miejscu i żeby nie było całkiem łatwo, będziesz się teraz wspinać w granicie. Tu w skale poruszmy się trochę inaczej, niż w wapieniu na Jurze. W granicie trzeba bardziej zaufać tarciu.

  Wspinanie tutaj jest nieco bardziej techniczne. Wspinamy się również w rysach, czyli pęknięciach w ścianie. Technik pozwalających na pokonanie rys, również bedziemy uczyć na tym etapie szkolenia. 

  Ostatni etap szkolenia jest wymagający z punktu widzenia całego toku szkolenia, ale spokojnie! Już sporo wiesz i rozumiesz.
  Dasz sobie radę!

  Teraz będziemy się uczyć wspinania z asekuracją własną. Poznasz zastosowanie różnego rodzaju sprzętu do asekuracji. Nauczysz się zakładać kości pasywne i mechaniczne, poznasz zastosowanie liny połówkowej i będziesz budować bardziej skomplikowane stanowiska asekuracyjne z kostek. Jak widzisz, robi się poważnie! Zależy nam na tym, aby ten etap był przeprowadzony jak najlepiej. Tu liczą się szczegóły oraz precyzja. Od tych czynników może zależeć twoje zdrowie oraz zdrowie Twojego partnera!

  Przeprowadzimy nasze szkolenie jak zawsze krok po kroku, nie lubimy dróg na skróty.
  Zaczniemy od zakładania asekuracji własnej z wędki. Przypomnimy teraz sobie działanie przyrządów półautomatycznych, kiedy to było..., dawno temu, kiedy zaczynał się nasz kurs. Dalej wrócimy do wspinania w zespole po drogach jednowyciągowych z zastosowaniem asekuracji górnej i przypomnimy sobie półwyblinkę. Pamiętasz? Teraz jest też dobry moment na omówienie zasad działania kontry oraz stanowiska dolnego, czyli Sudetischestanowische - jak mawiał klasyk.
  W kolejne dni popracujemy nad budową bardziej skomplikowanych układów stanowiskowych, budowanych przy pomocy kostek oraz będziemy utrwalać sobie wspinanie po drogach wielowyciągowych ze zjazdem z przesiadką. Wrócimy też do rozwiązywania sytuacji awaryjnych. Nasze szkolenie powoli się kończy to dobry moment, żeby sobie je utrwalić.

  W ostatnie dni zobaczysz, że instruktor jest tylko po to aby lekko korygować błędy i  potwierdzać Twoje dobre wybory.
  Tym też zakończy się nasze spotkanie.

  Ostatni etap szkolenia trwa 5 dni


Jak widać elementów do przećwiczenia jest sporo, i aby to dobrze zrobić potrzeba czasu.

 

Kolejne spotkanie z nami to wyjazdy na wspinanie sportowe lub wspinanie wielowyciągowe w skałach w trakcie naszych obozów wspinaczkowych lub kurs taternicki.

Po ukończeniu naszego szkolenia otrzymasz 20% zniżki, które mozesz spożytkować na taki wyjazd.

Obozy wspinaczkowe Cerro to doskonała okazja do powtórzenia materiału szkoleniowego i powspinanie się pod czujnym okiem, instruktorów naszej szkoły wspinania.

Nasze wyjazdy organizujemy w klimatycznych miejscach. Dbając o to, aby oprócz wspinania w doskonałej jakości skale, nasi uczestnicy mogli dobrze wypocząć i spędzić miło czas na łonie natury.

 O naszych obozach i wyjazdeach wspinaczkowych przeczytasz tutaj.

 

Czas szkolenia:

W sumie wychodzi 13 dni szkoleniowych.

 • Pierwszy etap: 4 dni Jura
  (w tym 1 dnień na ściance wspinaczkowej)
 • Drugi etap: 4 dni Jura
 • Trzeci etap: 5 dni Sokoliki

 

Cena szkolenia 3 za 3:

A to wszystko za 3500zł, oszczędzasz 1000!

dodatkowo otrzymasz od nas:
+ 20% zniżki na sportowe wyjazdy wspinaczkowe Cerro

 

 

Szczegóły wydarzenia

Data wydarzenia 02-03-2024
Zakończenie szkolenia 03-11-2024
Zapisy do 18-10-2024
Ilość miejsc Nielimitowane
Zarejestrowanych 0
Cena 3,500.00pln
Lokalizacja Jura Krakowsko-Częstochowska

Kalkulacja dla grupy

#Ilość uczestników Cena/Osoba (pln)
2 3,325.00
3 3,325.00
4 3,325.00

Informacje o miejscu -Jura Krakowsko-Częstochowska