Kurs wspinaczkowy pełny Jura + Sokoliki 13.03.2021

Unikalny rodzaj kursu przekazujący kompleksową wiedzę na temat wspinania w skałkach. 

 

Kurs wspinaczkowy pełny Jura + Sokoliki Wyjście z drogi Gorayskiego na Krzywej Turni  www.cerro.eu Szkoła Wspinania Cerro Kurs skałkowy CERRO www.cerro.eu kurs wspinaczki na Jurze i w Sokolikach kurs wspinaczkowy pełny Jura Sokoliki kurs skałkowy podstawowy obóz wspinaczkowy Maroko, Tajlandia, Hiszpania, Włochy, Sycylia, Arco, Grecja, Kalymnos, Karpathos, Turcja. Instruktor PZA wspinaczka skałkowa, wspinanie sportowe, wspinanie tradycyjne na własnej protekcji, wspinanie wielowyciągowe, autoratownictwo www.cerro.eu

Wspinać się będziemy na Jurze i w Sokolikach, dzięki czemu poznasz dwa różne rejony skałkowe. Nauczysz się wspinać i zakładać asekurację w dwóch całkowicie odmiennych odsiebie rodzajach skały – w wapieniu i w granicie.


8 dni przedzielone dniem odpoczynkowym pozwoli Tobie na dokładne poznanie tematu związanego ze wspinaniem skałkowym i usystematyzowanie wiedzy.

 
W trakcie trwania kursu poznasz jak bezpiecznie się wspinać, asekurować siebie i Twojego partnera, odpowiednio się zachować w różnych sytuacjach i okolicznościach, dowiesz się jak zastosować w praktyce sprzęt wspinaczkowy do asekuracji własnej w danym rodzaju skały.
 
Ukończenie KURSU WSPINACZKOWEGO PEŁNEGO pozwoli na bezpieczne wspinanie się w różnym rodzaju skały oraz bardzo dobrze przygotuje Ciebie do kursu taternickiego, bądź samodzielnego wspinania w różnych rejonach  skalnych o charakterystyce górskiej.
 
Po pozytywnym ukończeniu kursu otrzymasz kwalifikację na kurs taternicki.
 
Kurs realizujemy już od 2 osób zapisanych na dany termin.
 
Kurs wspinaczkowy pełny Wspinanie na Jurze. Sokolica - Lot na Brandysa. www.cerro.eu Kurs skałkowy CERRO www.cerro.eu kurs wspinaczki na Jurze i w Sokolikach kurs wspinaczkowy pełny Jura Sokoliki kurs skałkowy podstawowy obóz wspinaczkowy Maroko, Tajlandia, Hiszpania, Włochy, Sycylia, Arco, Grecja, Kalymnos, Karpathos, Turcja. Instruktor PZA wspinaczka skałkowa, wspinanie sportowe, wspinanie tradycyjne na własnej protekcji, wspinanie wielowyciągowe, autoratownictwo www.cerro.eu

Program kursu wspinaczkowego pełnego Jura + Sokoliki

 

DOKUMENTY DO POBRANIA znajdziesz wchodząc na poniższy link:

Dokumenty do pobrania


 
 

Szczegóły wydarzenia

Data wydarzenia 13-03-2021 9:00 am
Zakończenie szkolenia 21-03-2021 4:00 pm
Ilość miejsc 8
Zarejestrowanych 0
Wolne miejsca 8
Cena 1,550.00zł
Lokalizacja 4 dni Jura + 4 dni Sokoliki

Kalkulacja dla grupy

#Ilość uczestników Cena/Osoba (zł)
2 1,472.50
3 1,395.00
4 1,317.50

Możliwość rejestracji na szkolenie wygasła.