Szkoła Wspinaczkowa CERRO powstała w 2012 roku.

Organizujemy kursy i szkolenia wspinaczkowe dla każdego, aby rozpocząć nie musisz trenować wspinania na sztucznych ścianach, wspinać się w skałkach czy chodzić po górach, przyjdź do nas wszystkiego cię nauczymy.

W sezonie skałkowym od kwietnia do listopada szkolimy w okolicach Krakowa, ale również na Jurze Północnej
i w Sokolikach, natomiast po sezonie przeprowadzamy treningi wspinaczkowe w krakowskich centrach wspinaczkowych oraz organizujemy obozy wspinaczkowe w Maroko, Hiszpanii, we Włoszech, a także w Chorwacji czy w Grecji.

Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, wybierając rejony i drogi wspinaczkowe do aktualnych predyspozycji kursantów. Starając się jednocześnie, aby zajęcia odbywały się każdego dnia w innym miejscu, dzięki czemu kursanci poznają przyszły rejon działania oraz mogą się wspinanć w różnorodnym terenie.

Szkoląc dbamy o bezpieczeństwo naszych kursantów, wykorzystując atestowany i sprawdzony sprzęt wspinaczkowy, uczymy prawidłowej asekuracji oraz zakładania sprzętu wspinaczkowego.

Chcemy zaszczepić w Tobie to co czym dla nas jest wspinianie, bo jest to wielka pasja, zastrzyk adrenaliny i moc endorfin w chwili ukończenia drogi, to walka z własnymi słabościami i wielka satysfakcja w chwili ich pokonania.

 

PODEJMIJ WYZWANIE I ZAPISZ SIĘ NA KURS.

Instruktorzy:

pawel mielnikow

Paweł Mielnikow

Swoją Przygodę ze wspinaniem rozpocząłem w 2002 roku w KW Kraków i przez kolejne lata zdobywałem doświadczenie wspinaczkowe ocierając się o mityczny stopień VI.5. Większość moich umiejętności zdobyłem wspinając się w rejonach górskich Europy i świata. Szczególnie często oraz z dużym sentymentem wspinałem się w Tatrach, w północnych Włoszech oraz w Szwajcarii, gdzie latami rozwijałem swoją pasję. Wraz z moimi przyjaciółmi odwiedziłem również obrzeża Patagonii, gdzie mieliśmy przyjemność wspinania się na porośniętych u podnóża dżunglą, wielkich granitowych ścianach.

Od 2009 roku posiadam uprawnienia Instruktora Sportu o spec. Wspinaczka Skałkowa, a w 2012 roku ukończyłem kurs Instruktora Wspinaczki Skalnej PZA.

 

 

 

Ernest Romański

Wspinam się od 2002 roku. Swoje pierwsze szlify wspinaczkowe zbierałem na Bocheńskiej ścianie, Zarażony nową pasją szybko zacząłem rozwijać apetyt na nowe doświadczenia . Odwiedzałem wiele miejsc w Europie między innymi Weesen, Arco, Melchsee-Frutt Gental,Finalle Ligure, Rosenlaui, Sperlonga, Sulov, Paklenica, Labak, Magic Woods,Tatry, Grimselapss  ,Sustenspass ,Klausenpass, Murgtal, Voralpsee, Bor, Ostas, Ebenalp-Ascher, Frankenjura, Krym, a każde nich wnosiło coś nowego do mojego wspinania. Najchętniej jednak wracam do Szwajcarii która oferuje mnogość i różnorodność skały. Jeśli chodzi o matematyczną stronę wspinania i cyferkologię oscyluję wokół stopnia 6.5. Zawsze ceniłem sobie wszechstronność i w tym duchu starałem  się rozwijać w rożnych formach aktywności wspinaczkowej zarówno w górach jak i skałach czy też boulderingu. Amatorsko zajmuje się również  fotografią z czego czerpię dużo satysfakcji. Od 2009 roku posiadam uprawnienia Instruktora Sportu o spec. Wspinaczka Skałkowa.

ernest

Paweł Mielnikow - Szkoła Wspinania CERRO, Czułów 344, 32-060 Liszki, email: kontakt@cerro.eu
NIP: 677-218-00-86, nr konta 58 1140 2004 0000 3402 7441 9495,  nr tel.: 501937021

Kurs skałkowy Kraków | kurs skałkowy Poznań | kurs skałkowy Warszawa | kurs wspinaczkowy Poznań

SZYBKI KONTAKT
 1. Imię i nazwisko *
  Nieprawidłowe dane
 2. Email *
  Nieprawidłowe dane
 3. Wiadomość
  Nieprawidłowe dane
 4. captcha *
  captcha
  Nieprawidłowe dane