KURS WSPINACZKOWY - II ETAP szkolenia - DROGI NIEUBEZPIECZONE

II ETAP szkolenia

KURS WSPINACZKOWY DROGI NIEUBEZPIECZONE

Kurs wspinaczkowy po drogach nieubezpieczonych

5 dni szkolenia wspinaczki skalnej po drogach niewyposażonych w stałe punkty asekuracyjne
nauka osadzania asekuracji własnej
nauka wspinania z zastosowaniem liny połówkowej
nauka budowy stanowisk asekuracyjnych
wspinanie wielowyciągowe
autoratownictwo

miejsce szkolenia: Jura lub Sokoliki
 
II etap szkolenia rozpoczynamy w skałkch od unifikacji i powtórzenia materiału z Ietapu szkolenia czyli z KURSUWSPINACZKOWEGO PO DROGACH UBEZPIECZONYCH.
Dzięki czemu wszyscy uczestnicy szkolenia rozpoczną kursna podobnym poziomie teoretycznym. Dalsza część kursu to nauka zakładania asekuracji z ziemi oraz z wędki.
 
Gdy poznasz sprzęt i opanujesz jego zakładanie zaczniemy się wspinać z asekuracją dolną. Być może zastanawiasz się jak to będzie wyglądało? Otóż instruktor na pierwszych etapach szkolenia zawsze jest koło Ciebie i sprawdza wszystkie punkty asekuracyjne jakie zostały przez Ciebie założone.
 


Kolejne dni poświęcimy na utrwalanie nauki zakładania asekuracji, rozszeżając  program o zastosowanie liny połówkowej. Skupimy sie na wspinaniu na drogach wielowyciągowych oraz budowie stanowisk asekuracyjnych iwykorzystaniu ich w praktyce.

Rozszeżenie kursu o elementy autoratownictwa pozwoli Tobie na bezpieczne wspinanie po drogach nieubezpieczonych w skałach i górach typu skalnego.

Absolwenci naszych kursów wspinaczki skalnej po drogach nieubezpieczonych, po spełnieniu określonych warunków, otrzymują zaświadczenie umożliwiające uczestnictwo w kursie taternickim.

 

DO POBRANIA:
 
 

Szczegóły wydarzenia

Data wydarzenia 16-06-2021 9:00 am
Zakończenie 20-06-2021 4:00 pm
Ilość miejsc 8
Zarejestrowanych 0
Wolne miejsca 8
Cena 1,000.00PLN

Kalkulacja dla grupy

#Ilość uczestników Cena/Osoba (PLN)
2 950.00
3 900.00
4 850.00